ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 FRD planifikon tė vėndos disa kontenjerė per hedhjen e mbetu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: FRD planifikon tė vėndos disa kontenjerė per hedhjen e mbetu   Sat May 09, 2009 3:03 pmFRD ( Forumi Rinor Dollogozhdar) planifikon qė mbrenda muajt Maji tė vėndos disa kontenjerė pėr hedhjen e mbeturinave. Vet fakti se nėpėr rrugėt e fsh.Dollogozhd nuk ka asnje kontenjer,FRD e shikon te arsyeshme kete projekt te vogel,ku te pakten e planifikon neper rruges kryesore te fsh.Dollogozhde te vendeson disa kontenjer ku do mund te hidhet nje sasi e vogel. Ne kuader te fsh.Dollogozhde,per hedhjen e mbeturinave kujdeset nderrmarrja private "Oxha" ku ēdo shtėpi ėshtė e obliguar tė paguaj 200 den nė muaj.Nga kjo nėnkuptojm se nje sasi e madhe e mbeturinave pastrohet por nje sasi e vogel prish imazhin e rrugeve te Dollogozhdes per kete arsyje FRD e planifikon dhe presin ne realizimin e saj.

Ket projekt te vogel, FRD pėr argjimet do mundohet ti mbuloj nepermjet pageses mujore ku deri diku eshte mbledhur nje fond shum i vogel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
FRD planifikon tė vėndos disa kontenjerė per hedhjen e mbetu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: