ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndryshon plani i taksistėve. . .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Ndryshon plani i taksistėve. . .   Sun Feb 01, 2009 3:37 am

Pak mė par degjuam se prej 1 Shkurtit ēmimi i udhetimit do jet per te gjithe udhetaret 40 den por sot vendoset qė ēmimi tė mos leviz.
Per te gjithe ata udhetare qe do udhetojne Dollogozhde -Struge dhe anasjelltas rruga ni drejtim do qendroj 50 den kurse per nxenesit 40 den.
Nxenesit do vazhdojne tu shperndahen bileta,por kesaj rradhe nuk do jepen bileta veresi.
Stafi i www.dollogozhda.eu u interesua pse nuk zbret ēmimi i udhetimit ata na than se nuk kemi llogari nga qė tash do jemi edhe ne TVSH (tatim ndaj shtetit ) dhe zbritjes se naftes nuk i dihej dita dites njeher zbret e njeher ip,tash eshte me lir neser mund te shtrejntohet keshtu qe edhe ne sun e levizim ēmimin nga qė aq e kemi te paraqitur edhe ne tvsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Ndryshon plani i taksistėve. . .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: