ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Realizohet plani A i forumit rinor Dollogozhdar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Realizohet plani A i forumit rinor Dollogozhdar...   Thu Mar 05, 2009 2:01 am

Nė mbledhjen e fundit te forumit rinor Dollogozhdar,plani i par qė do duhej forumit tė realizojė, tė sigurojė njė zyrė nė objektin e ish Komunės sė Dollogozhdės.
Kėshilli i rinis sė Dollogozhdės,i pėrbėrė nga 3 anėtarėt kryesor : Blerim Zhaku , Artan Ameti dhe Ermir Dėrvishi dje mė 03.03.2009 (e martė) realizoi njė takim me kryetarin e komunės sė Strugės z.Ramiz Merko
Nė kėtė mbledhje ata e informuan kryetarin nė lidhje me organizimin dhe planprogramin e rinis Dollogozhdare,nuk do e mohojm se kryetari i komunės sė Strugės i degjoi, ju dha leje pėr marrjen e e njė zyre nė ish Komunen e Dollogozhdės dhe njėkohėsisht tha se do ndihmoi kėtė inciativė dhe do e rregulloj zyrėn nė tė cilėn do vendoset rinia Dollogozhdare.
Stafi i www.dollogozhda.eu bėn apel si publik po edhe privat se ofertat e kryetarit tė pranohen sepse bėhet mė i fortė buxheti i rinis Dollogozhdare,por kėto oferta te pranohen mbas zgjedhjeve lokale sepse tensioni i lart i partive politike ka gjasa tė krijoj pėrēarjen e ketij organizimi te rinis Dollogozhdare.

"Me njė rini te bashkuar,pėr njė tė ardhme mė tė sigurtė"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Realizohet plani A i forumit rinor Dollogozhdar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plani "Patkoi" u zbulua nga Bullgaria

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: