ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mungon transporti i premtuar falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Mungon transporti i premtuar falas   Mon Jan 26, 2009 2:00 am

Shteti, edhe pse obligohet me Ligj tė sigurojė shkollim tė mesėm falas pėr tė gjithė nxėnėsit qė mbaruan arsimin fillor, deri tani asgjė konkrete nuk ka realizuar pėr nxėnėsit e Dollogozhdes dhe rrethine. Nxėnėsit dollogozhdar ēdo ditė nga xhepi paguajnė biletė udhetimi.
Nuk zbatohet Ligji pėr arsim tė mesėm obligues, ngase nxėnėsve qė udhetojne nga Dollogozhda , edhe tani nė gjysėmvjetorin e dytė shkollor nuk u ėshtė siguruar transporti falas, e as libra pėr nxėnėsit e familjeve sociale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Mungon transporti i premtuar falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: