ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nje gabim i vockel, deshtoi fejesa...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Nje gabim i vockel, deshtoi fejesa...   Tue Aug 12, 2008 5:33 pm

Nje gabim i vockel,deshtoi fejesa

Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirėpo fejesa dėshtoi.
Qe PSE:
-Pėr Vitin e Ri vendosa ti dhuroj tė fejuarės njė palė dorėza te dimrit, e
bashkė me dhuratė edhe njė letėr pėrshėndetėse.
Aty nė dyqan takova njė shoqe tė kohės shkollore, e cila bleu brekė.
Shitėsja me pakujdesi, na i ndėrroi pakot, kėshtu qė shoqja ime kishte
marrė dorėzat, e unė pakon me brekėt! Unė pa ditur gjė futa nė pako dhe
letrėn pėrshėndetėse.
TASH MUNDENI ME MARRĖ ME MEND TĖ FEJUARĖN TIME, KUR E HAPĖ PAKON ME DHURATEN, DHE E LEXON LETRĖN PĖRSHĖNDETĖSE.

Qe edhe pėrmbajtja e letrės…

“Me kėtė dhuratė e dashur, dua tė disponoj dhe ta bėj me dije se tė dua.
Herėn e fundit kam vėrejtur qka tė mungon, pra tash i ke kėtu nė kėtė pako.
Tė dėshiroj momente tė kėndshme nė to. Desha ti blej tė leshit, mirėpo ishe
djersitė ndoshta, e kėtė e vėrejta edhe te disa kolege tė punės. Nuk e dita
numrin e madhėsisė, keshtu qė mė ndihmoi shitėsja, e cila i provoi pėr mua.
Desha ti blej tė lėkurės, mirėpo ato nuk mundesh me i zhvesh shpejt, sidomos
kur tė takohesh me kolegė nė punė. E di qė do tė pėrlyhen shpejt, sepse
njerėzit i kanė duart e papastėrta. Po mos u bėn merak, se edhe pak e vjen
pranvera, e tani s’ke nevojė me i mbajtė me. …tė puthė i dashuri i YT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lulja_bjeshkesNumri i postimeve : 6
Registration date : 17/12/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gabim i vockel, deshtoi fejesa...   Mon Dec 22, 2008 5:21 pm

hahhahahhahahhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! me pelqeu shum
cfar ideje qe te krijoje nje batut te tille!shum interesante!!!!
respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje gabim i vockel, deshtoi fejesa...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: