ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dollogozhdaret ne Suedi dhe Australi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Dollogozhdaret ne Suedi dhe Australi   Thu Apr 26, 2007 6:24 pm

Ne Suedi :

1.Sefedin Dalipi me familje
2.Safet Qoku me familje
3.Dashmir Useini me familje
4.Ruhi Mahmudi me familjen


Ne Australine e Larget:

1.Isuf Dauti me familje
2.Mirdis Dauti me familjen
3.Lirim Ziba me familje
4.Agni Ziba me familjen
5.Mendi Ziba me familje
6.Xhevat Dani me familje
7.Lirid Dervishi me familje
8.Mushteba Dervishi me familje
9.Ramadan Mistari me familje

Informacion i marrur nga libri " Dollogozhda nje bote ne vete" me autor Mustafa Useini


Edituar pėr herė tė fundit nga ArGeN--t nė Fri Nov 28, 2008 5:53 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
BURLIN

avatar

Numri i postimeve : 4
Vendodhja : Australi
Registration date : 03/05/2008

MesazhTitulli: Re: Dollogozhdaret ne Suedi dhe Australi   Sat May 03, 2008 1:07 pm

Ej Po Mue M'harrove?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/burlins
labiNumri i postimeve : 1
Registration date : 28/11/2008

MesazhTitulli: gabim   Fri Nov 28, 2008 5:58 am

jo rui majmudi por Ruhi Mahmudi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dollogozhdaret ne Suedi dhe Australi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dollogozhdaret ne Suedi dhe Australi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Emigracioni-
Kėrce tek: