ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Une Dhe Ti

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Une Dhe Ti   Fri Dec 22, 2006 1:32 am

Une dhe ti jemi nje


Cka jeni ju te dy?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun Dec 24, 2006 12:55 am

Une dhe ti jemi familja e ardhmerise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun Dec 24, 2006 1:02 am

une dhe ti jemi njerez hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Jan 18, 2007 8:42 pm

Une dhe Ti duhet te shkruajm pak me teper ne ket Forum..Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Jan 18, 2007 11:09 pm

Une dhe Ti Duet Te Bashkohemi !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun Jan 28, 2007 2:15 am

un dhe ti jemi te humbur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
DeltaNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Feb 15, 2007 4:16 pm

ShQiPe_17 shkruajti:
un dhe ti ende nuk njihemi tongue

Une dhe ty duet te njihemi pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Feb 15, 2007 7:20 pm

un dhe ti edhe nje tjeter... Question Question Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeltaNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sat Feb 17, 2007 2:53 am

ShQiPe_17 shkruajti:
Delta shkruajti:
ShQiPe_17 shkruajti:
un dhe ti ende nuk njihemi tongue

Une dhe ty duet te njihemi pershendetje


meqe duheshka te njihemi njihemi kush je ti a ???

un jam Delta prej struge jetoj ne USA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Mar 30, 2007 5:09 pm

hm m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Mar 30, 2007 5:15 pm

ju pershendes shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Mar 30, 2007 5:22 pm

uN tI dHe DaShUrI@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Apr 19, 2007 10:28 pm

un dhe ti formojm nje pusto emer dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun Apr 29, 2007 7:29 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Mon Apr 30, 2007 10:37 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:06 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Mon Apr 30, 2007 11:34 am

shnukiii shkruajti:
un dhe ti edhe nje tjeter... Question Question Laughing

affraid pale affraid


une dhe ti >>>vetem ne te dy!!!

hmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Tue May 01, 2007 3:14 pm

minuta_fundit shkruajti:
shnukiii shkruajti:
un dhe ti edhe nje tjeter... Question Question Laughing

affraid pale affraid


une dhe ti >>>vetem ne te dy!!!

hmmmmmmmmmmmmmmmmm...

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..

>>>t.k.d. t.d. d.t.d.p.j.<<<
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Tue May 01, 2007 11:23 pm

un dhe ti jemi ber 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Wed Jun 20, 2007 3:22 pm

un dhe ti bejm doublle big budalla

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Jul 12, 2007 11:36 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Jul 12, 2007 11:36 am

hehe une & ti = BUKURI

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Thu Jul 12, 2007 9:38 pm

un dhe ti ishim te lumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Jul 13, 2007 10:22 am

un dhe ti e kimi emrin mrekulli

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Tue Sep 04, 2007 5:46 pm

un dhe ti jemi zhduk nga kjo bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Wed Sep 05, 2007 11:13 am

un dhe ti do qojm nje dashuri e vertet

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une Dhe Ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: