ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Une Dhe Ti

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Wed Sep 05, 2007 4:50 pm

un dhe ti jemi njesh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Sep 21, 2007 7:15 pm

un dhe ti do ikim bashk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Fri Sep 21, 2007 7:24 pm

un dhe ti me nuk do njihemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Tue Oct 09, 2007 11:36 pm

Une dhe ti....
ndodhemi shum larg....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun May 11, 2008 7:12 pm

un dhe ti....

metvertet ndodhemi shum larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doktoriNumri i postimeve : 15
Registration date : 16/08/2009

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Sun Aug 16, 2009 2:03 pm

UN DHE TI LINDEM PER DASHURI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>♥Dina♥<Numri i postimeve : 15
Registration date : 19/01/2011

MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   Wed Jan 19, 2011 9:14 pm

Une dhe Ti Pergjithmone...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une Dhe Ti   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une Dhe Ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: