ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 mir se ju gjeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: mir se ju gjeta   Mon Aug 27, 2007 10:39 pm

erdha une besoj se do ja kalojm ashtu si na do zemra

dituria esht ajo qe te lejon gjuha te bejesh sa me i preferuar !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Tue Aug 28, 2007 11:58 am

Aikon shkruajti:
erdha une besoj se do ja kalojm ashtu si na do zemra

dituria esht ajo qe te lejon gjuha te bejesh sa me i preferuar !!!!


Aikon mir se na erdhe ne mesin e shoqeris sone!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Tue Aug 28, 2007 4:43 pm

AIKON mir se e gjete rrugen ... heheh shpresoj se do ja kalosh sa ma bukur mes nesh dhe shpresoj qe tet respektojn dhe ti respektosh njerzt e forumit si gjith te tjert ...

kalo bukur dhe nje ko sa ma te lezetshme me ne Wink mir u degjofshim

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aikon

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 35
Registration date : 27/08/2007

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Oct 29, 2007 1:01 am

FLM GJITHASHTU EDHE JUVE NGA KJO FAQE TEPER E BUKUR SIPAS MBAJTJES REALE SHUM TE MIR JENI JU PERSHENDES DHE BESOJ SE EDHE NE TE ARDHEMEN DO TJA KENI KET RUG SHUM TE BUKUR PER DOLLO
NJI FALEMENDERIT PER WEB MEISTERIN ESHT SHUM I MIR URIME PRA LUM KATUNDI(FSHATI) QE TE KA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jeta sa e bukur dhe e zhgNumri i postimeve : 5
Registration date : 05/11/2007

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Nov 05, 2007 5:26 pm

MIRE SE JU GJTA............ERDHA EDHE UNE SI ANETARE E GRUPIT PASI ME PELQYEN SI FILLIM POEZIT E JUAJA,DHE DHITHCKA.JU PERSHENDES PERZEMERSISHT,CDO TE MIRE.....NGA ZEMRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Nov 05, 2007 5:32 pm

jeta sa e bukur dhe e zhg shkruajti:
MIRE SE JU GJTA............ERDHA EDHE UNE SI ANETARE E GRUPIT PASI ME PELQYEN SI FILLIM POEZIT E JUAJA,DHE DHITHCKA.JU PERSHENDES PERZEMERSISHT,CDO TE MIRE.....NGA ZEMRA


Ju faleminderit per mirekuptimin...
Mirsenaerdhe Zonjushe e nderuar te urojm cdo te mire ne ket pjes te shoqerise sone!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Fri Nov 09, 2007 11:16 am

ArGeN--t shkruajti:
jeta sa e bukur dhe e zhg shkruajti:
MIRE SE JU GJTA............ERDHA EDHE UNE SI ANETARE E GRUPIT PASI ME PELQYEN SI FILLIM POEZIT E JUAJA,DHE DHITHCKA.JU PERSHENDES PERZEMERSISHT,CDO TE MIRE.....NGA ZEMRA


Ju faleminderit per mirekuptimin...
Mirsenaerdhe Zonjushe e nderuar te urojm cdo te mire ne ket pjes te shoqerise sone!!!

tjithashtuuu si moderatore te urojj cdo te mir mes shoqeris ton... mbetesh dhe nga ana im e pershendetur Wink tungg tunggg

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Sun Jan 20, 2008 11:57 pm

ju pershendes tegjithve-------------kjo faqe teper po me pelqen,shum e smut njeri op.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Jan 21, 2008 12:33 am

dona shkruajti:
ju pershendes tegjithve-------------kjo faqe teper po me pelqen,shum e smut njeri op.

Mirse te gjetem edhe ti dona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
struganja_embel

avatar

Numri i postimeve : 5
Vendodhja : strug/usa
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Thu Jul 03, 2008 12:45 am

pershendetje per forumistat qe jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dj-MiMiNumri i postimeve : 5
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Jul 14, 2008 3:14 pm

pershendetje edhe per ty struganja_embel por edhe per te gjith Antaret e Forumit DOLLOGOZHDA

Forum Ma i Mir Ska Ku Shkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anna

avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Sun Sep 06, 2009 1:54 pm

persh me te ngrohta per ju te gjith,mire se u gjeta,e klm all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Sep 07, 2009 4:09 am

anna shkruajti:
persh me te ngrohta per ju te gjith,mire se u gjeta,e klm all

Mir se na erdhe!Very Happy

Te uroj gjith te mirat ne mesin e shoqerise sone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anna

avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   Mon Sep 07, 2009 11:29 am

flm per mikpritjen ARGEN,dhe per informacionet,rreth kureshtjes sime,jeni i mrekullueshem, klm all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: