ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mir se ju gjeta forumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Mir se ju gjeta forumi   Sun Apr 27, 2008 5:10 pm

ju pershendes te gjithve nga USA ....shpresoj se do ja kalojm bukur sebashku bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta forumi   Sun Apr 27, 2008 9:55 pm

v_usa shkruajti:
ju pershendes te gjithve nga USA ....shpresoj se do ja kalojm bukur sebashku bounce

Mirsenaerdhe dhe te urojm cdo temire ketu mes nesh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta forumi   Mon Apr 28, 2008 12:46 pm

v_usa shkruajti:
ju pershendes te gjithve nga USA ....shpresoj se do ja kalojm bukur sebashku bouncemir se erdhe ne mesin tone te uroj mirseardhje dhe nje perkrahje nga ana jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta forumi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mir se ju gjeta forumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: