ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 EMRAT

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: EMRAT   Thu Jun 10, 2010 8:05 pm

Njė grua nė Austali I kishte nėntė fėmijė
dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.
Kur lindi fėmiu I dhjetė ia dha emrin FUND.
Mirėpo , pas njė viti I lind edhe fėmiu I
njėmbėdhetė tė cilin e quajti POS SCRIPTUM. Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
EMRAT
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Publikohen emrat e 10 personave tė vrarė nė Kumanovė?
» Diplomat false tė 93 arsimtarėve tė Malishevės qė u "fshehėn"
» Emrat e rinj tė Asamblesė Kombėtare te PS, ja lista

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: