ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nese Prej Meje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: Nese Prej Meje   Thu Jun 10, 2010 7:51 pm

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nese Prej Meje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Tekste kėngėsh tė vjetra
» Dhuna ndaj fėmijėve:Ndėshkon djalin pėr njė vjedhje, e djeg me hekur
» Ekskluzive: Ja emrat e 28 tė arrestuarve,16 prej tyre janė nga Kosova
» Luan Myftiu: Rama po ndjek mallkimin: 'pas meje, le tė bėhet kiameti'

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: