ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kete jave, temperaturat do te arrijne ne 38 grade

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kete jave, temperaturat do te arrijne ne 38 grade   Wed Jun 17, 2009 12:37 pm
Nese deri tani te gjithe jane ankuar nga temperaturat e larta fillim veres, per ditet ne vijim gjithēka do te jete edhe me e nxehte. Te pakten keshtu paralajmerojne specialistet e motit ne perputhje me ate ēka tregojne aparaturat e sofistikuara te kohes. Po keshtu, shirat do te qendrojne larg, per te pritur kohen e tyre, qe ne perputhje me ngrohjen globale vazhdon te tkurret.

Per javen qe vjen, duke nisur nga dita e marte, temperaturat do shenojne rritje me dy apo tre grade, dhe ndoshta me shume, duke arritur maksimumin e tyre diten e merkure dhe te enjte. Vlera maksimale qe pritet te shenohet eshte 37 mbase dhe 38 grade Celsius

Dėrguar tė Saturday, 13 June @ 18:04:02 CEST nga argent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kete jave, temperaturat do te arrijne ne 38 grade
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: