ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prej tė hėnėn biletat e udhetimit do i gjeni. . .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Prej tė hėnėn biletat e udhetimit do i gjeni. . .   Sun Feb 08, 2009 11:22 am

Ashtu siē e kemi lajmeruar edhe me artikujt tjere se pėr nxenesit dhe udhetaret e rregullt serish do ketė bileta udhetimi ne serish lajmerojm te gjithe ata nxenes dhe udhetar te rregullt se bileta udhetimi me taksit e fsh.Dollogozhd,prej te henen 09.02.2009 rruga Dollogozhda- Struge (40 den) dhe Struge -Dollogozhde (40 den) kesaj rradhe do mund ti merrni ne shitoren Rrush & Lab me pronar Rruzhdi Bilali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Prej tė hėnėn biletat e udhetimit do i gjeni. . .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: