ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pakėnaqesia Sjell Telashe Mes Katundarve..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 26
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Pakėnaqesia Sjell Telashe Mes Katundarve..   Wed Jul 11, 2007 4:18 pm

Fillon ndėrtimi i kodrave (tumbave) nėpėr rrugėt e asfaltuara nė Dollogozhdė,mbi tė cilėn hap njė telash ndaj pjesmarrsve ne komunikacion.
Rruga kryesore nga hyrja e Livadhis duket si zona e rrezikshme nga shpejtėsit e automjeteve dhe kėshtu qė vet katundarėt edhe pse kerkuan nė kshillin e komunes sė Strugės pėr leje dhe vendim te kodrave(tumbave) me gum mbi tė cilėn morem pėrgjigje negative detyrohen qė tė vendojn vet me dėshiren e tyre duke prish imazhin e asfaltit dhe te punohet kodra (tumba) prej Bitoni.
Kjo cėshte sjell pakėnaqesi ne Komunikacion nė vecanti nė Taksistėt tė cilėt udhėtojnė me sė shumti dhe nėpėrmjet kodrave(tumbave) bėhet shkatrrimi i taksive.
Bashkėsia Lokale e Dollogozhdės nuk i ndalon edhe pse reagimi i tyre eshte tepėr i vonuar per shkak se punimet jan bere me hėrėt.

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pakėnaqesia Sjell Telashe Mes Katundarve..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden
» Kastriot Myftaraj sjell njė raport sekret pėr Dronin!
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton nė krye tė fushatės pėr njohjen e Kosovės
» Shaban Cakolli sjell pėr Ju nga revista "Dituria" Kėze(Kozeta)Zylon
» Muharrem Sfarqa:POETI QYQALLA SJELL " MESHARIN MODERN "

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: