ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Behet zgjerimi i rruges perreth varreve dhe zmadhimi i ures

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Behet zgjerimi i rruges perreth varreve dhe zmadhimi i ures   Fri Apr 20, 2007 6:23 pm

Behej zgjerimi ose me sakte nje parking i madh perreth varresave te dollogozhdes dhe zgjerimi i ures ne afersi te restornat dollogozhdes..
Me te vertet eshte bere nje pune shum e rendesishme dhe shume e madhe gje qe verifikon se dollogozhda ndertohet nga dita ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Behet zgjerimi i rruges perreth varreve dhe zmadhimi i ures
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: