ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 21 Marsi Dita E Ekollogjis/Pranveres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: 21 Marsi Dita E Ekollogjis/Pranveres   Fri Apr 20, 2007 5:46 pm

Sic e dim pra se sot eshte dita e ekollogjis ose me sakte dita e pranveres 21 Mars, dhe si gjithmone ShF " Nuri Mazari " organizonte qe te pastrohen disa pjes si Rrapi,Xhamia, Shkolla Dhe Perruja pastroheshin nga nxenesit mirpo sot per fat te keq nga gjith aj dimer qe kaloj me djell sot hapsira qjellore leshoj "Bresher",qe dmth 21 Marsi dita e pranveres filloj me bresher.Mirepo shkolla fillore nuk e ndaloj aktivitetin e saj,Drejtori i aktivizoj per mbelljen e disa pishave ne oborrin e shkolles dhe pastrimin e shkolles komplet,pershkak se ka mbetur si tradit 21 Marsi Dita E Pastertise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
21 Marsi Dita E Ekollogjis/Pranveres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dita ndėrkombėtare e Emigracionit
» Ramadan Emini:5 MAJI, DITA E DĖSHMORĖVE TĖ KOMBIT...
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» Ilir Taraj:Dita e parė e PRANVERES ...
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: