ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kontributi i Dollogozhdarve Nderohet Nga Rinia Dollogozhdare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kontributi i Dollogozhdarve Nderohet Nga Rinia Dollogozhdare   Fri Apr 20, 2007 5:39 pm

Duke mos e lene anash edhe kontributin e bashkfshatarve te dollogozhdes te cilet kan dhene mundin e tyre per dollogozhden ne sfera te ndryshme,ne koncertin e fundvitit rinia dollogozhdare ka nderu keto persona:
Ne sferen e ndimave te ndryshme per dollogozhden nderohet Shoqata e mergimtareve ne Zvicer Me Kr. Ziber Dibra
Ne sferen e sportit ket vit nderohet zotri Xhevit Mazari.
Ne sferen e artit,kultures nderohet zotri Selami Zhaku (Kr. i SH.K.A "BESA")
Ne sferen e politikes ket vit nderohet zotri Kaim Dauti.


Para se te organizohet koncerti ne bisede te ndryshme me rinin dollogozhde u vendos edhe ndarja e cmimeve, ky monument u be me qellim qe ta din njerzit se kush kontribon per dollogozhden,prandaj te nderuar dollogozhdare nje send ta keni si piksynim ne mendjen tuaj..
"Puna dhe Nderi Juaj,Vlersimi Jone"
Ne vitet e ardhshme do te nderohen edhe me shume persona te cilet japim mundin per Dollogozhden,Ju faliminderit per kontributin tuaj dhe shpresojm se edhe me tutje do korrim sukses.Per nje te ardhme sa me te mire,per nje bashkpunim sa me te mire per ju mendon FORUMI I RINIS DOLLOGOZHDARE.
Le te shpresojme se kontributi i njerzve do rritet me shume.
Ju faliminderit per leximin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kontributi i Dollogozhdarve Nderohet Nga Rinia Dollogozhdare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» S.Osmani dhe M.Krasniqi:Isa Mustafa: Rinia gjithherė ka qenė me Titon dhe pėr Titon (Foto)
» Myzafere Mustafa: Kontributi i prof. Anton Ēettės nė studimin e letėrsisė gojore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: