ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Per cfare ju merr malli me shume?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Per cfare ju merr malli me shume?   Sat Dec 02, 2006 1:11 am

Per cfare ju merr malli me shume ne DOLLOGOZHDE......???per familjen.....per vendlindej.....per ...........vazhdoni ju te nderuar DOLLOGZHDAR..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Mon Dec 04, 2006 3:34 am

per gjyshin dhe gjyshen dhe shoket dhe shoqet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Sun Dec 17, 2006 11:02 pm

edhe un keshtu desha te shkruaj si kjo anonimja lart hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Fri Dec 22, 2006 1:29 am

me perpara me mirrte per dollogozhden po tash dreamboy(Gega) ma ka pru edhe ketu dollogozhden dhe e flm shum po tash me merr malli per shpijen dhe familjen gjyshin gjyshen axhen e keshtu me radh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Sun Apr 22, 2007 5:30 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Mon Apr 23, 2007 5:01 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:12 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Sat May 05, 2007 3:06 pm

KaTiLe_Zh shkruajti:
mka marr malli njer te fugem pi ke ura e drinit o sa lezetttttttttt tongue


hahaha iii mos mej se pot ndodh diqka ncncn

ene ik ce dot han peshqit oj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Mon May 07, 2007 2:39 am

Me ka mar malli shum per Eliden....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Sat Jun 23, 2007 10:33 am

me shum mka marr malli per shoqerin, te afermit dhe vendlindjen Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Thu Jul 05, 2007 2:17 pm

Me ka marr malli per Motren qe eshte ne DE. Per vllaun ne FR.Per te githe qe i dua dhe nuk i kam afer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Fri Jul 06, 2007 5:14 pm

mka mar malli shum per katundaret, familien, shoqerin tim... ju pershendes te gjithve

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Mon Jun 09, 2008 3:29 pm

per qdo gje shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonaaNumri i postimeve : 9
Registration date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   Tue Jan 12, 2010 12:16 pm

Malli me mer
Per personin xxxx qes e humba?????????????????????ehhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per cfare ju merr malli me shume?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per cfare ju merr malli me shume?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Emigracioni-
Kėrce tek: