ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 DJaaLii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: DJaaLii   Thu Jun 10, 2010 8:12 pm

E kish pas nje djal nje biciklet te vjeter,kalon neper varreza po ate dit kish vdekur nje grua e vjeter,dhe keti djali i prishet bicikleta te varri i asaj grue,edhe ja nis mke Crying or Very sad kajt vjen nje kalimtar dhe i thot pse po qan,mos qaj se ka qen e vjeter,ky i thot ka qen e vjeter po bile edhe nja dyher i kisha hyp Laughing Laughing Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DJaaLii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor :: Shaka/Hajgare/Vica :)-
Kėrce tek: