ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 T'kam Dasht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: T'kam Dasht   Thu Jun 10, 2010 7:52 pm

T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt
Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
Nje zemer e pata dhe ate ta fala
Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
Me fjal me the te dua
Me zemer me the sje per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
T'kam Dasht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: