ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Te Dua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GoldBoy

avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 10/06/2010

MesazhTitulli: Te Dua   Thu Jun 10, 2010 6:42 pm

Hyre ne jeten time pa me pyetur mua hyre ne zemren time pa me then te dua hyre ne qdo qeliz te trupit tim dhe u bere semundje pa sherim...TE DUA ME SHUM SE KURR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Te Dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: