ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 cdo fjali qe fillon me TE DUA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: cdo fjali qe fillon me TE DUA   Thu Nov 27, 2008 11:28 am

te dua shum mej vendlindja IME

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doktoriNumri i postimeve : 15
Registration date : 16/08/2009

MesazhTitulli: Re: cdo fjali qe fillon me TE DUA   Sun Aug 16, 2009 1:59 pm

Te DUA sepse
zoti te lindi
dhe nena te rriti
vetem per mua..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>♥Dina♥<Numri i postimeve : 15
Registration date : 19/01/2011

MesazhTitulli: Re: cdo fjali qe fillon me TE DUA   Wed Jan 19, 2011 9:15 pm

Te dua Por Kot:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cdo fjali qe fillon me TE DUA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cdo fjali qe fillon me TE DUA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: