ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sinfonia e Zemres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SurferNumri i postimeve : 2
Registration date : 15/11/2009

MesazhTitulli: Sinfonia e Zemres   Sun Nov 15, 2009 8:37 pm

I rashe kitares me gishterinje,
por s'degjova melodi.
Provova dhe here te tjera,
por tinguj s'kish aty.
I rashe me rrahjet e zemres,
kur prane te kisha ty.
Te dy bashke une e ti,
degjuam sinfoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sinfonia e Zemres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: