ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kthehet sėrish Online ,www.dollogozhda.eu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kthehet sėrish Online ,www.dollogozhda.eu   Mon Aug 10, 2009 3:28 am

Pėrshendetje tė nderuar vizitor apo anėtar tė www.dollogozhda.eu
Pas njė muaj pushimi,ne kthehemi sėrish.
Pėr arsyje personale mė saktėsisht pėr angazhime tjera stafi i www.dollogozhda.eu qėndroi i heshtur, jo kritikues, nuk e ndoqi atmosferen verore nė Dollogozhdė,por kjo sdo tė thot se kjo heshtje do vazhdoi,pėr kėt arsyje prej sot thyhet heshtja njė mujore.

Shpresojm se nė ditėt nė vazhdim na presim shum gjėra tė bukura dhe tė mira.
Mir ia kalofshim sė bashku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kthehet sėrish Online ,www.dollogozhda.eu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: