ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje me etje!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agNumri i postimeve : 19
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Pershendetje me etje!   Fri Jul 03, 2009 7:35 pm

Pra, perseri, mirseutakuam, pas nje kohe!

Pershendetje me etje, per Juve shqipe!

Juaji

ag
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje me etje!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: