ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shi dhe bubullimė edhe kėtė javė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Shi dhe bubullimė edhe kėtė javė   Wed Jun 24, 2009 4:56 pmKohė e keqe me erė tė fortė, shi dhe bubullimė, pritet ta pėrfshijė tėrė vendin tonė tė dielėn dhe gjatė javės sė ardhshme. Moti i keq ka pėrfshirė njė pjesė tė vendit qė nga e shtuna, kurse nga shėrbimi meteorologjik theksojnė se mot i ngjashėm pritet edhe nė fillim tė javės sė ardhshme. Era do tė fryjė deri nė 80 kilometra nė orė.

Sipas informacioneve zyrtare, temperaturat do tė zbresin deri nė shtatė gradė celsius, kurse ato maksimale deri nė 27 dhe do tė jenė gjithnjė nė rėnie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Shi dhe bubullimė edhe kėtė javė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: