ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fillon pastrimi i varrezave tė vjetra!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Fillon pastrimi i varrezave tė vjetra!   Wed Jun 24, 2009 4:55 pm

Fillon pastrimi i varrezave tė vjetra. Pėr 3 muajt nė vazhdim ėshtė paguar njė punėtor nga Shqiperia I cili me 300 euro pėr 3 muaj do t’I pastroj tė gjithė ato barna dhe tė mirėmbajė deri diku ato varreza. Por nga viti 2010, pretendohet tė merret vendim pėr tė rritur shumėn e pagesės sė anėtarsimit nė xhamin e Dollogozhdės qė do tė rritet nga 2 euro pėr person qė ėshtė tash, do tė bėhet + 2 euro = 4 euro pėr person njėkohėsisht edhe buxheti i xhamisė rritet por edhe kėsi lloj problemesh pėr mirėmbajtjen apo pėr nevoja tė ndryshme qė i nevoiten xhamisė nuk do tė kemi probleme.


http://i114.piczo.com/view/3/8/z/1/w/h/x/p/v/j/m/p/img/i305141710_16250_4.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Fillon pastrimi i varrezave tė vjetra!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Fillon nxjerrja e kufomave nga Morgu i Shkupit
» Fotografi tė vjetra tė papara tė qyteteve tė Kosovės
» Vehap Kola:Fushata shqiptare fillon nė Uashington
» TRAJTIMI I FEMRES NĖ KOHĖT E VJETRA!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: