ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hapi i dyt i stafit tė www.dollogozhda.eu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Hapi i dyt i stafit tė www.dollogozhda.eu   Wed Jun 17, 2009 12:38 pm
Nė kuadėr tė web-faqes www.dollogozhda.eu tash mė kemi vėnduar nė dispozicion edhe web-faqen e Strugės www.webstruga.com e cila mban informacionet mė tė fundit mbi qytetin e Strugės,fotografi,video,chat online dhe shum matriale interesante. www.dollogozhda.eu dhe www.webstruga.com gjithmon mė afėr vendlindjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Hapi i dyt i stafit tė www.dollogozhda.eu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: