ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Blerton Dani,sot ne fushen e futbollit nė HAMBURG tė GJERMAN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Blerton Dani,sot ne fushen e futbollit nė HAMBURG tė GJERMAN   Wed Jun 17, 2009 12:37 pm
Djaloshi 16 vjeēar nga Dollogozhda,sot zė mesfushėn e HAMBURGUT nė Gjermani tek moshat e reja,mė saktėsisht talenti i ri i cili do pėrballej nė fushėn gjermane. Pas sukseseve te medha qe pati ne Kf Dollogozhda ai fiton te drejten per tu pranuar ne "Hamburg tė Gjermanise" ne te cilen prej shumė junioreve ai fitoj te drejten per tu regjistruar ne Hamburg tė Gjermanisė ne nje shkoll te sigurte dhe te vecante per Junior Club Futball. Shpresojm se talenti i tij do i befasoj udheheqesit dhe suksesi nuk do i mungoje futbollistit tone 16 vjeēar Blerton Dani.

Stafi i www.dollogozhda.eu i uron suksese!

Dėrguar tė Saturday, 13 June @ 22:59:42 CEST nga argent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Blerton Dani,sot ne fushen e futbollit nė HAMBURG tė GJERMAN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: