ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pėrfundoi viti shkollor 2008 / 09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Pėrfundoi viti shkollor 2008 / 09   Wed Jun 17, 2009 12:36 pm
Rreth 343 Nxenes tė shkollės fillore "Nuri Mazari"-Dollogozhdė, sot(10.06.2009) pėrfunduan vitin shkollor. Paralelisht me kėtė filluan pėrgatitjet pėr pranimin e nxėnėsve tė rinj. Keqardhje pėr largim nga shkolla dhe ndėrrim tė mėsuesve tė tyre shprehnin edhe nxėnėsit. “Jam mėrzit shumė se po ndahem prej mėsueses”, tha njė nxėnėse. “Shumė mirė kemi kaluar, notat tė gjitha pesa dhe i falėnderojmė mėsuesit tanė qė na kanė mėsuar shumė”, shtoi njė nxėnėse tjetėr.

Drejtori i shkolles,z.Nuhi Mamudi per www.dollogozhda.eu thotė : "Klima dhe kultura e shkolles jane koncepte te cilat nuk ndertohen brenda nates.SHF "Nuri Mazari'-Dollogozhde ka nje tradite te gjate te kultivimit te klimes dhe kultures se shkolles. Ne si ekip udheheqes jemi te perqendruar qe te zhvillojme edhe me tutje nje klime dhe nje kulture te shendoshe me rend,rregull dhe disipline ku ēdonjerit i thuhet nje Mirdita apo nje mirupafshim e ėmbėl." Ju uroj nxenesve nje pushim sa me te mire dhe suksese ne te ardhmen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Pėrfundoi viti shkollor 2008 / 09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: