ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   Wed Mar 14, 2007 4:51 pm

Qfar mendimi keni ju, cilat mund te jene dallimet midis shqiptareve te Maqedonis?,t? Shqiperis?dhe atyre te Kosoves?

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   Wed Mar 14, 2007 10:40 pm

...Shqiptaret jan populli me i vjeter ne Ballkan , dhe ne nje vizite te nje shkenctari anglez ne ballkan ai nxerr ne perfundim se " Poppuli ne ballkon jan - Gjismat Bejn Kafe , Gjismat E Pin Ate " edhe shqiptaret mendoj se jan ashtu , mirpo mendimi ime eshte se Shqiptaret jan pak me te zotit.
Ndryshime Hmmm Shqiptaret E Shqi Dhe Maq flasin gjuhen shqipe me te paster ndersa ata te Kosoves kan nje theks shum te kthllet dhe sun i kuptojm shum paster hehehe .
Dallime tjera mendoj se ska :d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   Sat Apr 21, 2007 3:05 am

Edhe un pajtona me ARGETIN dhe SHQIPEN,ama na en KOSOV e kemi ni gjuh ma te veqant,e shiptaret en Shqiperi flasin mir,por une vetem en TIRAN muj mi kuptu se te gjitha qytete e tjera e kan theksin e vet,si na en KOSOV qe mundem mi dallu ne baz te te folurit se nga cili vend jan njerzit,e sa per MAQEDONI,kurr sem ka ra,vetem qe i kam ndi en TV.
Shqiptaret jan njerzer te mir dhe bujar,dhe shum shum mikpritesa,e mendoj se mikpritja dhe bujaria i ben te veqnat shqiptaret.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   Thu Jul 12, 2007 11:11 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:49 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   Thu Jul 12, 2007 11:54 am

flm per mendimin tend Wink

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka dallime mes shqiptareve te mk's ks's dhe te shqiperis?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: