ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vazhdojnė deri nė pėrfundim punimet e ujėsjellėsit tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Vazhdojnė deri nė pėrfundim punimet e ujėsjellėsit tė ri   Fri Jun 05, 2009 6:35 pmPas pas ditėsh pauzė,nga qė nuk kishte "ceva"tė mjaftueshėm pėr ta pėrfunduar deri nė pėrfundim projektin e ndėrrimit tė ujėsjellėsit nga ai i vjetės nė tė ri,sot ( 05.06.2009) filluan sėrish kėsaj here pėr ta quar deri nė fund gjithmon duke u bazuar pas planit tė projektit. Arsyeja e ndėrprerjes sė punės ishte sepse nuk kishte "ceva" dhe sot erdhi matriali i duhur pėr ta pėrfunduar punėn.

www.dollogozhda.eu Vendlindja juaj KUDO nėpėr botė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Vazhdojnė deri nė pėrfundim punimet e ujėsjellėsit tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Vazhdojnė bisedimet Kosovė-Serbi
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: