ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prej sot pėrmisohet moti i keq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Prej sot pėrmisohet moti i keq   Fri Jun 05, 2009 6:35 pmMetereologet: Qershori dhe korriku, muajt me te nxehte. ... Metereologet parashikojne qe temperatura maksimale te shkoje deri ne 32 grade ... Pasi patėm njė jav rreshtazi Shi, breshėr, furtunė prej sot (05.06.2009) metereologėt parashikojnė qė temperaturat maksimale tė shkojnė deri nė 32-35 gradė. Muaj Qershor dhe ai Korrik,priten tė jenė muajt mė tė nxehtė. Nga gjith ato shira e fortuna nė Dollogozhdė,nuk ka tė dhėna, pėr pasoja nė njerėz dhe dėme materiale,po ashtu nuk ka dėme tek prodhimet bujqėsore ne fushen e Dollogozhdes.

www.dollogozhda.eu Me ne jeni me afėr vendlindjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Prej sot pėrmisohet moti i keq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: