ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe mėrgimtarėt dollogozhdar tė lėshuar shumė pas bastorėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 27
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Edhe mėrgimtarėt dollogozhdar tė lėshuar shumė pas bastorėve   Fri Jun 05, 2009 6:34 pmJo pa qellim shkruajmė njė muaj para se tė vijnė mėrgimtarėt dollogozhdar nė vendlindjen e tyre. Jo pa qellim kemi shkruajtur pėr njė virus e titulluar "Lojė fati" vazhdimisht. Pėr njė virus qė ēdo ditė po shtohet,bėhej fjala pėr vėnien bast tek vrapimi i qenve nė 2 bastoret qė sot janė nė Dollogozhdė. Kemi vėrejtur gjat vitit 2008 ne sezonin e veres dhe gjat sezonit tė dimrit 2008/2009 me ardhjen e mėrgimtarėve nė vendlindje edhe kėto helmohen nga ky virus,tė gjitha ata para qė menxi fitohen i humbin pėr 10 min lojė. Bėjm apel publik jo rastėsisht pėr mėrgimtarėt por nė pushimin veror 2009 ti largohen kėsaj loje sepse diēka qė fitohet me djers nuk mund te lihet pėr 10 min "Lojė Fati" + shum dollogozhdar qė jetojn nė Dollogozhdė mėsohen keq duke i par ato' edhe ato mundohen me 30 den tė fundit tė luajn tek vrapimi i qenve.

Dhe ky virus sjell shum probleme nė prishjen e rinis dollogozhdare dhe shton sherrin nė familjet dollogozhdare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Edhe mėrgimtarėt dollogozhdar tė lėshuar shumė pas bastorėve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Promovim librash tė mėrgimtarėve tanė dhe Foto tė bėra nė Biblioteken Kombėtare gjat promovimit tė librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: