ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bllokohet puna e ujėsjellėsit- Arsyeja Ska ''ceva''

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Bllokohet puna e ujėsjellėsit- Arsyeja Ska ''ceva''   Fri Jun 05, 2009 6:32 pmDisa thonė se shpesh her ndodhė kjo dukuri nė Dollogozhdė se njė pun niset por asnjer nuk mbarohet... Disa thonė se nuk ka mjete pėr ta realizuar projektin deri ne fund... Shumica jep mendime,por asnjeher nuk kerkojn planprogramin e ni projekti. Psh: Hidhet tender pėr realizimin e njė projekti nė Dollogozhdė,fituesi i kėtij projekti le tė jetė kush tė dojė por ne si Dollogozhdar duhet ti kėrkojm bashkėsis lokale sė Dollogozhde tė dim rreth ketij projekti, si ėshtė plani,kur fillon e kur mbaron ky projekt,por jo tė rrim tė heshtur.

Para disa javėsh nisen punimet pėr ndėrrimin e ujėsjellėsit tė vjetėr me atė tė ri,por ka disa ditė qė kėto punime u ndaluan dmth edhe 800 m nuk ėshtė realizuar projekti siē e kemi degjuar me fjal. Ne si staf pyetėm ndėrmarrjet tė cilėt merren me kėt projekt por nga ata degjuam se "nė munges tė cevave kemi ndaluar punimet,presim nga dita nė ditė tė na vijnė dhe do fillojmė sėrish"tha njėri prej puntoreve. Por nga ana tjetėr,nė fshat degjojm zėra te ndryshme duke thene se punimet u ndaluan dhe skan pėr tė vazhduar me tutje. Se si bėhen kėto pune nė Dollogozhdė,vet zoti e merr vesht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Bllokohet puna e ujėsjellėsit- Arsyeja Ska ''ceva''
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: