ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nisin punimet per rrjetin e ri te ujsllesit ne Dollogozhde

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Nisin punimet per rrjetin e ri te ujsllesit ne Dollogozhde   Fri Jun 05, 2009 6:30 pm
Ne fillim te vitit 2009 ne shkruajtem se viti 2009 do jet mė me fat per Dollogozhden nga qe gjat ketij viti me saktesisht gjat stines se pranveres do realizoheshin dy probleme qe i shqetesojn shum Dollogozhdaret,pra nderrimin e ujsellesit me ujesjelles te ri dhe punimet per kanalizimin.E dim qe keto 2 projekte u miratuan gjat vitit 2008 dhe tash dal nga dal nisin punimet.Keto dite ne fsh.Dollogozhde nisin punimet per nderrimin e ujesjllesit nga ai i vjetri ne te ri. Pergjegjes dhe njekohesisht drejtor i Ujit ne Dollogozhde eshte z.Imer Dani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Nisin punimet per rrjetin e ri te ujsllesit ne Dollogozhde
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: