ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ''Nuri Mazari'' njė ēėshtje qė hesht!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: ''Nuri Mazari'' njė ēėshtje qė hesht!   Sat May 09, 2009 3:00 pm"ēka nėna qė qan me za djalin thot kush ma ka vra djalin thot kush ma ka vra... Kush dy plumba i ka ra Kush e vrau nė mes shokėve Drit me sy ai kurr mos paft Kush e vrau nė mes lotėve Edhe atij si aj i ngjaft! " Komandant Struga Nuri Mazari,tash mė emri qė na bėn tė mendojmė. Ne e dim se kush ishte Nuriu,por se dim kush e vrau Nuriun. Njė ēėshtje shum delikate qė kėrkon shum pun dhe shum pėrgjegjsi,por frika na ndalon dhe na detyron tė flejmė edhe atėher kur nuk na fliet. "Nuri Mazari" njė ēėshtje qė hesht! Ne dim se...

Kush ishte Nuri Mazari... Prej ku vinte Nuri Mazari... Kush do ishte Nuri Mazari... Por nuk dim se.. Kush e vrau Nuri Mazarin... Pse e vran Nuri Mazarin... Pse heshtim para fakteve... Pse heshtin mediat shqiptare... Pse hesht Shteti i RM... Pse duhej te vritej Nuri Mazari... Pse nuk vėndohej busti i Nuri Mazarit nė qendėr tė Strugės.. Pse pikerisht shkolles fillore ju nderrua emri i rilindasit shqiptar nga Naim Frasheri ne Nuri Mazari pėrderisa gjimnazi i Struges mbante emer sllav... Pse u vra Nuri Mazari pikerisht ne Dollogozhde... Pse...Pse...Pse.. !? Njė ēėshtje me heshtje! njė heshtje qė na vėndon nė siklet ! Nuri Mazari,ishte njė ndėr ato personalite qė ngriti dhe vuri ne dukje moralin Dollogozhdar... Dollogozhda njihej kudo,Dollogozhda mori emėr kudo..Por dikush rrėzoi moralin dollogozhdar dhe e ndėrroi moralin Dollogozhdar ku sot te tjeret na thojne "Ju jeni ata pi Dollogozhde qė vrisni vėllaun tuaj" Pse ...Pse.. Pse..akuzohet ēdo Dollogozhdar... Pse merremi me thashetheme "e vrau ki,e vrau ai" kush e vrau ne realitet! Ku jan mediat,ku eshte policia per zbardhjen e rastit ,ku....!? Njė ēėshtje qė hesht 3 vjet rreshtazi..Heshtje trishtuese,..heshtje nga frika..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
''Nuri Mazari'' njė ēėshtje qė hesht!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sabile Keēmezi- Basha: Ēėshtje tė pėrdorimi tė nocioneve: ilegale, klandestine dhe e fshehtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: