ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Mon Feb 26, 2007 6:26 pm

He pra Sa Kohe Ju Duhet Qe Ta Arroni diken me te cilen keni qeshur, keni qar dhe keni qen afer njeri tjetrit mirpo tash sjeni edhe sa kohe ju duhet qe ta harroni ate dhe te jeni te gatshem te filloni nje lidhje tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Thu Mar 01, 2007 7:04 pm

hmmm me duet kohe e gjate mendoj un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: SMUND TE HARROHET   Mon Apr 16, 2007 1:39 pm

Mendoj qe nje njeri qe i ke da te gjitha me te smundet te harrohet kurr,pa mar parasysh arsyen e ndarjes ai person smund te harrohet kurr,sepse ne jet mendoj se smund te kesh me shum se nje lidhje te till...kjo eshte diqka qe spreserite me...keshtu mendoj une...mund te kesh prap njerez te besueshem po jo si ajo qe ka qen per ty e para dhe me e dashura....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Fri Jul 06, 2007 10:32 pm

po tket qen vertet dashurija aq e madhe ajo kurr nuk harroet edhe kur te bashkoesh me tjer prap kur do e puthish ate do te kujtoen buzt e tjeterit dashurija e vertet kurr nuk shuhet me te apo pa te ...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Sat Jul 07, 2007 7:03 pm

nje kohe e gjate do me dueshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Sat Jul 07, 2007 7:08 pm

deri ne momentin e vdekjes dhe atehere do harroj gjithqka nga bota e genjeshtrave I love you me respekt ENGJELLUSHJA Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Thu Jul 12, 2007 11:51 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Sun Jan 20, 2008 5:22 pm

kam provuar me vite qe ta harroj te dashurin...Por ka qen e kot nuk mundem ta harroj kurrrrrrrr.As ditet,as netet.as muajt,as vitet,as shekujt,as kjo koh gjat gjith jetes sa tjetoj nuk do te me mjaftoj per ta harruar dashurin time te par!........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ditaNumri i postimeve : 3
Registration date : 28/10/2009

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Sat Nov 14, 2009 3:56 pm

uhhhhhh nuk besoj qe nje njeri qe e don dikend me zemer nuk mendoj se mundet ta harroj kurr edhe pse ka ndonje njeri qe te don veq per avantura dhe ja then zemren e dikujt tjeter po nuk esht mir sepse dashurija e vertet nuk harrohet deri ne vdekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ditaNumri i postimeve : 3
Registration date : 28/10/2009

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Sat Nov 14, 2009 8:02 pm

nje person qe e kam dashur dhe qe ende e du nuk mund ta harroj deri sa te vdes spse dashurija e vertet nuk harrohet let
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonaaNumri i postimeve : 9
Registration date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   Tue Jan 12, 2010 12:20 pm

Admin shkruajti:
He pra Sa Kohe Ju Duhet Qe Ta Arroni diken me te cilen keni qeshur, keni qar dhe keni qen afer njeri tjetrit mirpo tash sjeni edhe sa kohe ju duhet qe ta harroni ate dhe te jeni te gatshem te filloni nje lidhje tjeter?Dashurin e vertet smund ta haroshe kurr ne jet
Nese ka qen dashuri e verett as kush smund ta zevendesoj por as ilaqe dot nuk gjen,sido qofte duhet te ballafoqohesh em jeten mendo qe ato dite kan qen pjesa me e bukur e jetes tende por qe ka qen enderr vetem kaqe ajo q eike nuk kthehet me.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: