ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???   Thu Feb 15, 2007 8:32 pm

a e dini se nepermjet internetit mund ti shprehish ndjenjat e tua me mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???   Wed Jun 20, 2007 2:45 pm

dashurija neper interneti egziston por nga ana im nuk esht dashuri e vertet sepse ti mund te genjehesh per gjith qka nga aj njeriu, nuk edi nuk jam provuar ende edhe skam ndermend ta provoj por dashruija esht dashrui qenka ne internet qenka ne qytet ne disko pa mar parasysh kur, kush dashuroet dashuroet edhe pse shpesh nuk esht dashurija vertet por dashuri te kalosh koen...

zdua ta zgjash ma shum sepse esht nje tem qe smundesh me dhen pergjigje te sakt apo te gabuar sepse gjdo pergjigje mund te jet e vertet e siq e dim esht forumi per ti shpreh mendimet un e dhash per afersish pak menimin tim ... ju pershendes te gjithve

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???   Fri Jul 06, 2007 9:03 pm

ka ndodh shum raste qe kan qu dashuri ne internet
mirpo un mendoj se ajo nuk eshten dashuri ne internet mund te lidhesh me nje person si shok ose shoqe mund te kesh simpati mirpo eshten shum e veshtir te dashurosh nje person qe kurr se ke pa me sy ne net nje person mund ta pelqesh ta kesh qef te kalosh koh te bisedosh shum per gjithqka mirpo kjo per mua sdot thot dashuri neti te jep mundesi te njofesh dike I love you E KAM TE VESHTIR TI BESOJ NJE PERSONIT LIVE E NE NET (TE PADUKSHEM) IQ E IQ Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???   Sun Jan 20, 2008 5:48 pm

jo mor qfar,nuk i besoj ksaj dashurije hiq valla\/sepse ajo esht artificjale per mendimin tim,sot esht shum e veshtir ti besosh dikujt LIVE se le ma per mes neti.iiiiiiiiiiiiiiiii jo valla sa me perket mu jo si besoj dhe kurr zdo ta provoj nje gje te tillll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A I BESONI DASHURIS NE INTERNET DHE PSE ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: