ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Qindra euro lihet pėr njė jave ne Bastoret Sportive ne Dollo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Qindra euro lihet pėr njė jave ne Bastoret Sportive ne Dollo   Sun Feb 22, 2009 2:28 am

Dollogozhdarėt ecin me hapa jo te sigurta dhe hapa qė nuk synojne fare ardhmerine e Dollogozhdes.
Tash e kemi te qarte se ne Dollogozhde momentalisht egzistojn 2 bastore sportive tė cilat u ofrojnė dollogozhdareve bast ne sport dhe bast tek vrapimi i qenve.
Nvaret dita ditės se sa para qarkullojn tek keto bastore po dim se numri i klienteve dita dites po rritet e cili eshte shkaku?
Zakonisht tek rinia dollogozhdare keto bastore kan krijuar nje varshmeri sepse normale eshte per ēdo Rinist qe ēdoher synon te ket sa ma shum para ne xhep per te shfrytezuar nevoja dhe kenaqesit por eshte zgjedhja e gabuar tek bastoret,gjithmon mendojn se do fitojnė diēka me teper por shpesh ndodh fatkeqesisht humbin dhe ka raste detyrohen te in edhe neper borxhe vetem e vetem per te shpresuar se do fitojnė.
Jo thjesht mund te quhet VIRUS. . .
Eshte e pamundur te shikojsh nga minuti ne minut qarkullimin e qindrave eurove te cilat shum zorrt fitohen kurse per dikend shum leht numerohen.
Me aq sa e kemi parapar ne ,qarkullimi i ketyre bastoreve ne dit mund te mbėrrij deri ne shumen e 1000 eurove ose ma shum.
1000 euro per 1000 banor?
E dim se Dollogozhda numeron 3000 banor por shumica jeton jasht saj ne mergim,por me e keqja edhe ata qe jetojn ketu ,jetojn ne luks,jetojn ne bast,jetojn ne shprese. . .Jetojn sa pėr ta kaluar minuten mbas minute.
Ne ndoshta jemi bere te merzitshem duke shkruajtur dhe duke apeluar por jemi te obliguar te mbrojme rinin,te mbrojme vendin se jemi betuar te bejm diēka nen interes te perbashket.
Bejani si obligim vetes,STOP BASTIT sepse ajo eshte kunder nesh e pse mos ne te jemi kunder saj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Qindra euro lihet pėr njė jave ne Bastoret Sportive ne Dollo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: