ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 3 muaj pa komandir nė shtabin e Policeve ne Dollogozhdė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: 3 muaj pa komandir nė shtabin e Policeve ne Dollogozhdė   Thu Feb 12, 2009 7:03 pm

Dim se Policia ėshtė nėn udhėheqjen e forcave politike,kėshtu qė ēdo parti politike qė ėshtė nė qeveri merr tė gjitha postet tė cilat janė pa vendim pune si kryetar,komandir e zevendeskomandir e kshu me rradh.
Polica ne Dollogozhde ka qene me vite dhe ende ėshtė.
Me ndrrimin e partis politike nga qeveria gati 3 muaj rreshtazi Policia ne Dollogozhdė ende mbetet pa komandir,por vazhdon te komandohet nga zevendeskomandir i cili eshte Maqedon.
Ne Dollogozhde ka nje numer te madh te Policeve,por e gjith kjo ka mbetur ende pa zgjidhur se kush do e komandoj policin e Dollogozhdes.
Ne dim se shumica e atyre Dollogozhdareve qė jane Polic ata jan derguar ne Struge,kurse policia e Dollogozhdes udhehiqet nga pala maqedonase dhe nga persona te tjere qe sjan banor te Dollogozhdes.
Eshte me te vertet turp se ende sesh caktuar sakt komandiri i policise ne Dollozhde nga qė partit politike presin te shfrytezojn zgjedhjet lokale qe dmth Kush do premtojė mė shumė vota ose kush do jet me i zjarrti gjat fushates ai do emerohet ne at vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
3 muaj pa komandir nė shtabin e Policeve ne Dollogozhdė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: