ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Sat Apr 21, 2007 4:10 am

mendoj se nga nje deshtim vij avanturat...
ata qe bojn avantura sdin me dasht...
ata perjetojn vetem kenaqesin e momentit se nuk din sha asht dashnia..
keshtu mendoj une...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Mon Jul 09, 2007 2:22 pm

heeee pytje e mir por them se gjdo njeri i ka qifet e veta nuk jan te gjith te gatshen per lidhje serioze kshu qe ma mir knaqen me avantura normal qe sesht mir po duet ti shofish njerzt njer e pa ti pranosh se shumica duan vet nje avantur te shkurt...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Thu Jul 12, 2007 11:48 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Thu Jul 12, 2007 9:43 pm

bejn sepse nuk e kan provu AVANTURAT E TRADHTISE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
lume&linaNumri i postimeve : 6
Registration date : 30/07/2007

MesazhTitulli: LuMchEe&LiNchEe   Mon Jul 30, 2007 4:05 pm

mendojm qe njerzit bejn aventura veq prej menjes te madhee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Tue Sep 18, 2007 1:04 pm

Avantura bejn ata persona qe ende sjan shfaqur ndjenjat e tyre per 1 dashuri tvertet ata njerz qe duen vetem te lendojn ata njerz qe knaqen me dhimbjen e dikujt tjeter .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
fjolla

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 29
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Fri Sep 21, 2007 5:19 pm

bejn aventura per te kenaqur veften e tyre a nuk e mendoj se nje njeri tjeter po e shkatrrojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   Sun Jan 20, 2008 4:49 pm

Avanturat behen mas shumti nga ata njerz te cilet kan shum deshtime ne jet,ata mbesin pa ndjenja te pasterta dhe mendojn se me avantura mund ta mbushin pjesen e zemres se tyre-e cila esht shum vetijake dhe e zbrazet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE BEJNE NJERZIT AVANTURA ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: