ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Sun Jan 21, 2007 10:44 pm

Tradhtia nuk faLet kurr...

Jepni dhe ju mendimet e juaja FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: TRADHTIN....   Mon Apr 16, 2007 1:44 pm

Tradhtin smund tja fali nese em tradhton ne ate menyr qe nuk edhe per tu falur...por nese e du ate person nuk mund ta prishi lidhjen time per nje tradhti,apo per nje nat me nje femer tjeter,sepse ate qe e du edhe ia fali gabimin,kuptohet nese ai pendohet per tradhtin qe ma ka bo...mrndoj qe personot te dashur i falen gabimet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Mon Apr 16, 2007 7:54 pm

ardiana shkruajti:
Tradhtin smund tja fali nese em tradhton ne ate menyr qe nuk edhe per tu falur...por nese e du ate person nuk mund ta prishi lidhjen time per nje tradhti,apo per nje nat me nje femer tjeter,sepse ate qe e du edhe ia fali gabimin,kuptohet nese ai pendohet per tradhtin qe ma ka bo...mrndoj qe personot te dashur i falen gabimet...


ardiana shum bukur e ke theene mirpo ketu ne fund do te kundershtoja pak se thae se " te dashurit i falet gabimet" mir kshu a ma jep ket pergjigje nese i dashuri jote kalon me vajza tjer do e falje ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Sat Apr 21, 2007 3:44 am

dollogozhda_girl shkruan

ardiana shum bukur e ke theene mirpo ketu ne fund do te kundershtoja pak se thae se " te dashurit i falet gabimet" mir kshu a ma jep ket pergjigje nese i dashuri jote kalon me vajza tjer do e falje ti?


Se di sa po na perputhen neve mendimet tona,por nese i dashuri im do te kalonte me nje vajz tjeter ne te njejtn koh qe eshte me mu,une vetem do ti kerkoja nje sqarim,por prap po te them se nese do te pendohet,kuptohen nese ai me don mua,ai vet do ta kupton se un jam ajo qe e du me shum se qdo femer tjeter,dhe nese ai do te kerkon falje,un do tia falja gabimi,se tek e fundit njerez jemi dhe gabojm,por duehet te them se un do tja fajla 1ose2gabime se jo me shum,se ateher ai seshte me gabim po nenqmim per mua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaltrinaNumri i postimeve : 5
Registration date : 29/06/2007

MesazhTitulli: aaaaaaaa   Fri Jul 13, 2007 9:58 pm

confused confused po dihet mo,1.tradhetia,2.genjeshtra me vrasin krejt,me shtijin te gjall ne dhe ,....po ma e keqja asht se ne te njejten koh asht me ty edhe me nje tjeter...kjo asht katastrofffff Crying or Very sad Crying or Very sad ....qe nuk mundesh mi marr me mend... No No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Sun Jan 20, 2008 5:09 pm

te gjitha do ti falja per veq tradhtis,genjeshtres,interesit,....e per te tjerat do te gjeja nje zgjidhje me siguri....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doktoriNumri i postimeve : 15
Registration date : 16/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Sun Aug 16, 2009 1:15 pm

Une mendoj qe gjeja e pare qe nuk mund te falet eshte tradhtia.
Dhe te dyten mendoj qe te vendos genjeshtren.
Nqs. te genjen ka shum mundesi qe nje dite te tradhton!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonaaNumri i postimeve : 9
Registration date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   Tue Jan 12, 2010 12:34 pm

Une ne dashuri nuk fale:Genjeshtren ,tradhetinn.
Kur te genjen aty dihet qe jo q eka mundesi por te tradheton njerut qe genjen ika gjith te zeat me vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare nuk faLet ne Dashuri!...???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: