ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pse mos jepet Vota me kusht?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Pse mos jepet Vota me kusht?   Thu Feb 05, 2009 11:04 pm

Partit politike gjithmojn Dollogozhden e len anash nga qė njera parti e ka te sigurt fitoren me vite,kurse tjetra sreagon e din qe dollogozhdaret jan vardis mbas ni partie,e kjo ndodh nga qe secili ka interes personal eshte i punesuar per veten e vet e as qe e hedh ne mendime se Dollogozhda duhet te ndryshoj. . .
www.dollogozhda.eu kerkon dhe lajmeron se ka ardh koha VOTA,ME KUSHT!
Edhe pse anetaret e partive politike vrapojne dere me dere,kesaj rradhe banoret e Dollogozhdes duhej te behen ma te ndergjegjshem dhe te bojkotojne zgjedhjet duke kerkuar kushte.
Tė zhgėnjyer vite me radhė nga pushtetet qendrore dhe ato komunale si dhe premtimet e dhėna nga funksionarė partiak pėr ngritjen e salles sportive ne Dollogozhde dhe disa problemeve ne Dollogozhde.
Dollogozhdar,ka ardh koha te degjohet fjala juaj,lereni partit politike anash, kerko kushte.
Cila parti i perkrah ata kushte,me dokument qe te jemi me te sigurt,jepjani voten dhe mbroni Dollogozhden,sepse tė gjitha partitė shqiptare nė prag tė zgjedhjeve qoftė lokale apo parlamentare dalin me platforma tė pasura zgjedhore dhe me projekte tė mėdha pėr investime mirėpo tė njėjtat nuk realizohen nė vepėr.
Dollogozhda nuk flet,por shikon!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Pse mos jepet Vota me kusht?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: