ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Raporti 1 mujor i vizitoreve ne www.dollogozhda.eu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Raporti 1 mujor i vizitoreve ne www.dollogozhda.eu   Thu Jan 29, 2009 7:57 pm

Prej 1 janarit 2009 e deri ne 31 Janar 2009 nė web faqen www.dollogozhda.eu ka patur 2,647 vizitorė.
Ja se si mund te renditen vendet nga ky kemi vizitor me shume :

1. Macedonia
2. Switzerland
3. Italy
4. Austria
5. Germany
6. United States
7. Canada
8. Australia
9. Yugoslavia
10. Colombia
11. etj etj. . .


Vlen te theksohet se nga dita ne dite rritet numri i vizitoreve te cilet e vizitojn dhe e ndjekin hap pas hapi www.dollogozhda.eu

Ju faleminderit per viziten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Raporti 1 mujor i vizitoreve ne www.dollogozhda.eu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme nga Republika e Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: