ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prej 1 shkurtit flitet ēmimi i udhetimi 40 den pėr tė gjithė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Prej 1 shkurtit flitet ēmimi i udhetimi 40 den pėr tė gjithė   Tue Jan 27, 2009 10:44 pm

Nė bazė anketės sonė nė www.dollogozhda.eu se a duhej te zbres ēmimi i udhėtimit Dollogozhdė-Strugė dhe anasjelltas dollogozhdarėt mė se shumti dhan pėrgjigjigje se duhej patjetėr. . .
Stafi i www.dollogozhda.eu mėson nga taksistėt se pritet prej datės 1 Shkurt 2009 rruga Dollogozhdė-Strugė do zbres nė 40 den pėr tė gjithė udhėtaret pamarrparasysh a jan udhėtar apo nxėnes.
U fol se per nxenesit nuk do ket bileta udhetimi nga qė nuk i paguajne por pėr tė gjithe udhėtarėt do jete 40 den.


Ja rezultati i anketes sone:

A duhej te zbres ēmimi i udhetimi Dollogozhd-Struge dhe anasjlltas?

Po,patjeter 87.27% (48 )
Jo,nuk duhet 9.09% (5)
Nuk e di 0.00% (0)
Nuk me intereson 3.64% (2)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Prej 1 shkurtit flitet ēmimi i udhetimi 40 den pėr tė gjithė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Kush e vrau Bajram Currin dhe pse nuk flitet sot pėr tė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: