ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Orė tė tėra tė shiut prej sot. . .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Orė tė tėra tė shiut prej sot. . .   Tue Jan 27, 2009 10:29 pm

Nėn ndikimin e aktivitetit tė ciklonit nė Mesdhe gjatė ditės sė sotme valė e lagėsht do tė shkaktojė reshje tė reja tė shiut nė tėrė territorin. Nė mė shumė vende sasia pritet tė jetė mė e madhe se 30 litra nė metėr katror, ndėrsa do tė fryjė erė e lehtė jugore dhe juglindore.
Ftohje dhe reshje tė dobėta lokale tė shiut dhe tė borės priten nga e mėrkura pasdite.
Gjat ditės sė sotme,edhe ne Dollogozhde shiu na ka shoqėru disa orė tė tėra gjė qė mbuloi edhe tė gjithė rrugėt e Dollogozhdės me uj,nga qė ende kanalizimi sėsht i realizuar.
Pritet edhe nė ditėt e ardhshme tė ket tė rreshura me shi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Orė tė tėra tė shiut prej sot. . .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: