ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Virus i pashėruar pėrhapet nė mesin e Dollogozhdarave. . .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Virus i pashėruar pėrhapet nė mesin e Dollogozhdarave. . .   Sat Jan 24, 2009 1:12 am

Kohėve tė fundit nė Dollogozhd u pėrhap njė virus i pashėruar. . njė virus qė u hap shum shpejte dhe krijoj njė nvarėsi tek rinia Dollogozhdare dhe tek te tjerėt.
Eshte me te vertet interesante njė fakt se gjithkund ku ekonomia ėshtė e dobėt aty hapen bastore e luhet lojra fati te ndryshme vetem e vetem duke e ditur se do fitojn a perkundrazi po hupin.E ky fakt sot i shqeteson edhe dollogozhdaret.
Edhe pse nuk kemi te drejte dhe interes qe e paraqesim kete problem duke kerku zgjidhje sepse nuk na takon neve per ta zgjidhur por fjalen e lir e kemi te drejte ta flasim sepse ēka ėshtė e vertet eshte e vertet.
Ne Dollogozhdė momentalisht egzistojn 2 Bastore ku ne to luhet letra sportive(futball,basketbol dhe te ndryshme) dhe loja qė ėshtė pėrhap si virus LOJA ME QENT.
Nė njėren bastore 2 min (vrapimi i qenve) 1 Qenit mund ti vendojsh 50 den veē menyrave lidheshe kurse ne tjetren bastore 2 min (vrapimi qenve) 1 qenit mund ti vendojsh 30 den veē menyrave lidhese.
A ja vlen per 2 min te japish 30/50 den?
ēesht me e keqja , ni numer i madh shpresojn se do fitojn,a shpesh here humbin. . .mė tė vėrtet vet pamja kur shikon njerzit duke luajtur te vret sepse menyra se si kalon paraja dhe si fitohet tė vret por . . .kush ėshtė fajtor. . .
Ne e dim se ekonomia e dobet i sjell keto lojra te fatit,por shpesh here jane fajtor edhe vete njerzit qe lujn ne to . . .
Qellimi qe ne shkruajme nuk eshte se jemi kunder ketyre bastoreve,por jemi kunder lojės me qen nga qė dollogozhdaret ankohen por dollogozhdaret luajn. . dhe ēesht me e keqja rinia eshte teper e perqendruar ne ket loje.
www.dollogozhda.eu ben apel publik per bashkesin vendore te Dollogozhdes, te marr masa ndaluese kunder ketyre lojrave, thjesht duke mar nenshkrime nga bashkfshataret dhe ti dorzoj ne K.Struges.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Virus i pashėruar pėrhapet nė mesin e Dollogozhdarave. . .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė ndėruar/a
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: