ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 C'far lajmi do degjojme ne xhamin e Dollogozhdes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: C'far lajmi do degjojme ne xhamin e Dollogozhdes?   Thu Jan 15, 2009 9:45 pm

Kah fundi i vitit qė e lam pas (2008) u hap debati pėr rregullimin e xhamis sė Dollogozhdės ku u vėnduan nė dilemė Renovim tė xhamis apo xhami tė re?
Debati mbeti pazgjidhje dhe i hapur,sepse pritej te vijnė mėrgimtarėt nė pushime dhe tė shofim nese dikush do e ndihmonte zgjidhjen e kesaj ēeshtje por. . .(asgje nga ajo ē'priteshte)
Edhe njėher e bejme te ditur se shkak i renovimit te xhamis ėshtė ngushtica e madhe qe jemi nėper festa, dhe inkuadrimi i grave ne xhami pasi ne shumicen e xhamive edhe gratė pėrfshihen ne xhami kuptohet tė ndara nga burrrat,kėshtu qė edhe ne xhamin e Dollogozhdes ne te ardhmen te permisohet.
Ne pytem nė keshillin e xhamis se ēka do behet me fatin e Xhamis se Dollogozhdes,por pergjigje e vetme degjuam se nuk kemi tė holla per tia nis planit,dhe presim nga dita nė ditė pėr realizimin e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
C'far lajmi do degjojme ne xhamin e Dollogozhdes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: